Informace o podobě konference během epidemie

Konference proběhne výhradně on-line

Protože nelze očekávat, že by se v horizontu jednoho měsíce výrazně změnila epidemiologická situace v České republice natolik, aby umožnila prezenční konání konference, Psychologická diagnostika Brno 2021 se bude konat výhradně on-line. Informace o zvolené konferenční platformě a technických detailech budeme zveřejňovat na webových stránkách; přihlášení uživatelé je obdrží rovněž i e-mailem.

Informace o aktuálních opatřeních. Průběžně aktualizováno.

Po odložení z roku 2020 se konference Psychologická diagnostika Brno 2021 v každém případě uskuteční bez ohledu na aktuální epidemiologickou situaci. Její podoba však bude pružně reagovat na aktuální epidemiologická opatření České republiky a Masarykovy univerzity (v jejíchž prostorách se konference koná). Níže naleznete předběžné informace, které však budeme průběžně aktualizovat. Aktuální opatření se budou řídit univerzitním semaforem, který vidíte na této stránce.

Můžete se podívat na aktuální opatření Masarykovy univerzity, situaci na Fakultě sociálních studií, a doporučujeme i informační portál Katedry psychologie FSS MU.


Podoba konference v případě velmi příznivé situace
Stupeň Univerzitního semaforu: bílá (0)

V případě, že epidemiologická situace bude velmi příznivá, konference se uskuteční pravděpodobně prakticky bez opatření. V případě plenárních přednášek budou zajištěny rozestupy, případně se bude přednáška elektronicky přenášet do vedlejších poslucháren.

Konference bude zároveň streamovaná on-line, bude se tedy možné účastnit i virtuálně.


Podoba konference v případě příznivé situace
Stupeň Univerzitního semaforu: zelená (1)

Pokud bude univerzitní semafor v zeleném stupni a konání hromadných akcí nebudou překážet jiná opatření Vlády ČR, konference proběhne s minimálními opatřeními. Roušky budou povinné, zajištěny budou rozestupy či přenášení přednášek do jiných místností. 

I v tomto případě bude konference přenášená naživo přes internet a bude se tedy možné účastnit i virtuálně. K dispozici budou rovněž záznamy jednotlivých přednášek výhradně pro potřeby účastníků konference a v případě, že bude souhlasit příslušný přednášející.


Podoba konference v případě nepříznivé situace
Stupeň Univerzitního semaforu: žlutá (2) nebo červená (3)

Pokud bude univerzitní semafor ve žlutém nebo červeném stupni, veřejnost má zakázán přístup do budov Masarykovy univerzity, a zároveň je pravděpodobně omezené shromáždění a veřejné akce. V takovémto případě bude konference realizovaná výhradně on-line. V tomto režimu bude pravděpodobně zrušen společenský večer a pravděpodobně i prekonferenční projekce filmu Výsledek testu.


Zabezpečení on-line streamu a záznamů

Živý přenos přednášek i on-line záznamy nebudou v žádném případě dostupné široké veřejnosti (nebude-li si příslušný přednášející přát jinak). Přístup bude chráněný heslem, který obdržíte e-mailem - jako přednášející se tedy nemusíte bát, že se vaší přednášky bude moci zúčastnit naprosto kdokoli. 

Účastnické poplatky

V případě, že se konference zčásti nebo zcela přesune do on-line režimu, zůstávají účastnické poplatky v předem stanovené výši; namísto pronájmu prostor budou využity pro zajištění technického vybavení konference a s tím spojených organizačních komplikací. Pro účastníky, kteří se nebudou moci zúčastnit konference prezenčně, zůstane zachována možnost virtuální účasti skrze on-line streamování programu.

Výjimkou je zrušení společenského večera; v takovém případě bude účastníkům vrácena příslušná část konferenčního příspěvku.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info