Registrace příspěvků a účastníků

Registrace účastníků na konferenci

Registrace účastníků na konferenci probíhá prostřednictvím těchto webových stránek - klikněte na tlačítko níže. Tato registrace je nutná jak pro aktivní přednášející s příspěvkem (přihlašování příspěvků viz níže), tak i pro pasivní přednášející bez příspěvku.

V případě, že kapacita konference nebude naplněna, bude možné se na konferenci zaregistrovat na místě.  Registrační poplatek pak bude 1200 Kč. Upozorňujeme, že na předchozím ročníku byla kapacita plně naplněna a registrace přímo na místě tak nebyla možná.

Upozornění: Chcete-li vystavit fakturu pro vašeho zaměstnavatele, nezapomeňte v průběhu registrace kliknout na "Chci uvést fakturační údaje" a vyplnit správnou adresu a IČ! (Systém kontroluje správnost zadaného IČ, zkontrolujte tedy jeho platnost.) V případě, že jste z Masarykovy univerzity, nepoužívejte tento odkaz a napište nám na pdb@fss.muni.cz.

Chci se registrovat

Pro ty, kdo se nechtějí zúčastnit celé konference, ale chtěli by navštívit pouze plenární přednášky zahraničních hostů ve čtvrtek v Univerzitním kině Scala, nabízíme samostatnou vstupenku. Po kliknutí na registrační odkaz výše vyberte možnost "jednotlivé přednášky" (200 Kč).

včasná platba (do 20. 10. 2017) 800 Kč
 studentská platba 300 Kč
pozdní platba (od 21. 10, 2017)  1000 Kč 
 společenský večer 500 Kč 
pouze plenární přednášky v kině Scala (čtvrtek) a na FSS (pátek) 200 Kč

Ceny jsou vč. DPH. Platba je možná kartou nebo bankovním převodem.

Registrace příspěvků ukončena.

Registrace dalších příspěvků na konferenci byla ukončena. Můžete nám však zkusit poslat e-mail na pdb@fss.muni.cz.

Přihlašování příspěvků - do 30. října 2017

Konference se bude kromě několika plenárních vystoupení skládat především z řady tematických sekcí. Sekci přitom tvoří přibližně 4—5 tematicky propojených příspěvků, které přímo či nepřímo v následující moderované panelové diskuzi nabízí odpověď na danou otázku, či problém současné psychodiagnostiky.  Aby byla zajištěna tematická kompaktnost sekce, která bude zároveň otvírat cestu pro zajímavou diskusi, je možné finální podobu příspěvku dále diskutovat a upravovat v kontextu ostatních příspěvků sekce, o kterých budeme autory informovat. Zajímavé otázky a problémy budeme po poradě s autory průběžně zveřejňovat zde na stránkách konference, aby se do rýsující se sekce mohli případně přihlásit další autoři/diskutéři. 

Kromě posterů a dílčích příspěvků, které budeme sdružovat do jednotlivých sekcí dle tematické návaznosti, uvítáme i návrhy na celé sekce s případnými tipy na jejich konkrétní naplnění, případně i workshopy. Workshopy na diagnostická a psychometrická témata související s tématem konference plánujeme na 22. listopadu.

Příspěvky prosím přihlašujte prostřednictvím formuláře níže.  Formulář lze využít opakovaně, pole email je povinné, abyste dostali potvrzení o přihlášení příspěvku. Další komunikace  o příspěvcích již bude probíhat po emailu.  


Formát příspěvků

Jedna sekce s příspěvky bude dlouhá zhruba hodinu a 15 minut a bude obsahovat čtyři až pět příspěvků. Na jeden ústní příspěvek je tak vyhrazeno 10-15 minut; počítejte nejlépe s 10 minuty příspěvku a 5 minutami diskuze.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.