Registrace účastníků na konferenci

Registrace účastníků na konferenci probíhá prostřednictvím těchto webových stránek. Registrace je nutná jak pro aktivní přednášející s příspěvkem, tak i pro pasivní přednášející bez příspěvku.

Upozornění: Chcete-li vystavit fakturu pro vašeho zaměstnavatele, nezapomeňte v průběhu registrace kliknout na "Chci uvést fakturační údaje" a vyplnit správnou adresu a IČ.
(Systém kontroluje správnost zadaného IČ, zkontrolujte tedy jeho platnost.) V případě, že jste z Masarykovy univerzity, nepoužívejte tento odkaz a napište nám na pdb@fss.muni.cz.

Chci se registrovat

 včasná registrace: plná cena
 (do 15. 2. 2021)
1600 Kč
 včasná registrace: pro studenty
 (do 15. 2. 2021)
800 Kč
 pozdní platba: plná cena
 (16. 2. 2021 – 23. 4. 2021)
2000 Kč 
 pozdní platba: pro studenty
 (16. 2. 2021 – 23. 4. 2021)
1000 Kč
 společenský večer (do 5. 4. 2021 14:00)
 (zrušeno v důsledku epidemie covid-19)
550 Kč 
 workshopy
(do 14. 4. 2021)
různé

Ceny jsou vč. DPH. Platba je možná kartou nebo bankovním převodem.
 ̶U̶z̶á̶v̶ě̶r̶k̶a̶ ̶p̶ř̶i̶h̶l̶á̶š̶e̶k̶ ̶n̶a̶ ̶k̶o̶n̶f̶e̶r̶e̶n̶c̶i̶ ̶j̶e̶ ̶z̶ ̶t̶e̶c̶h̶n̶i̶c̶k̶ý̶c̶h̶ ̶d̶ů̶v̶o̶d̶ů̶ ̶5̶.̶ ̶d̶u̶b̶n̶a̶ ̶2̶0̶2̶1̶ ̶v̶e̶ ̶1̶4̶:̶0̶0̶.̶ ̶P̶o̶ ̶t̶o̶m̶t̶o̶ ̶č̶a̶s̶e̶ ̶n̶e̶n̶í̶ ̶m̶o̶ž̶n̶é̶ ̶s̶e̶ ̶n̶a̶ ̶k̶o̶n̶f̶e̶r̶e̶n̶c̶i̶ ̶p̶ř̶i̶h̶l̶á̶s̶i̶t̶.̶
Uzávěrka přihlášek byla vzhledem k přesunu konference do online prostředí prodloužena. Na workshopy je možné se registrovat do 14. 4. 2021, na hlavní program konference do 23. 4. 2021 (tj. registrace bude možná i v průběhu konání konference).

Přihlašování příspěvků (prodlouženo do 1. 3. 2021)

Konference se bude kromě několika plenárních vystoupení skládat především z řady tematických sekcí. Sekci tvoří 3–5 příspěvků, které společně přímo či nepřímo v následující moderované panelové diskuzi nabízí odpověď na jednu palčivou otázku, či problém současné psychodiagnostiky. Palčivé otázky se vynořují a formují během přihlašování příspěvků a následné diskuzi mezi autory, programovým výborem a postupně se vynořujícími moderátory sekcí. Proto vás žádáme o návrh formulace palčivé otázky, k jejímuž zodpovězení může váš příspěvek přispět, již v rámci registrace příspěvku. 

Zajímavé palčivé otázky a problémy budeme po poradě s autory průběžně zveřejňovat zde na stránkách konference, aby se do rýsující se sekce mohli případně přihlásit další autoři/diskutéři. 

Kromě příspěvků (popř. posterů), které budeme sdružovat do jednotlivých sekcí podle palčivých otázek, uvítáme i návrhy na celé sekce s případnými tipy na jejich konkrétní naplnění, případně i nabídky workshopů. Workshopy na diagnostická a psychometrická témata související s tématem konference plánujeme na 21. dubna.

Všechny přihlášky dostanou od programového výboru věcnou zpětnou vazbu - můžete tedy přihlašovat i rozpracované nápady na příspěvky a  dopracovat je na základě zpětné vazby a možného začlenění do sekce.  

Příspěvky prosím přihlašujte prostřednictvím formuláře vpravo.  Formulář lze využít opakovaně, pole email je povinné, abyste dostali potvrzení o přihlášení příspěvku. Další komunikace o příspěvcích již bude probíhat po emailu.  

Formát příspěvků

Jedna sekce s příspěvky bude dlouhá zhruba hodinu a 15 minut a bude obsahovat 3–5 příspěvků. Na jeden ústní příspěvek je tak vyhrazeno minimálně 10-15 minut; počítejte nejlépe s 10 minuty příspěvku a 5 minutami diskuze.

V případě, že chcete navrhnout celou sekci, můžete navrhnout i případné další přednášející.

Postery by měly být formátu A0 nebo A1, nejlépe nastojato. 

Workshopy počítají s delší časovou dotací a mohou být hrazené nad rámec běžných konferenčních příspěvků. Část workshopů se bude konat den před konání konference (středa).

Sborník příspěvků

Stejně jako v minulých letech, ani letos nebude vydán sborník příspěvků z konference (k dispozici bude pouze sborník abstraktů). Připravíme však monotematické číslo časopisu Testfórum, do kterého budou moci přispět autoři všech konferenčních příspěvků. Uzávěrka příspěvků je necelý měsíc po konferenci, a to do 15. května 2021. Své vkládejte přímo do systému časopisu, jako sekci zvolte PDB2020. Požadován je:

  • Český a anglický abstrakt.
  • Klíčová slova česky a anglicky.
  • Vlastní text článku (formát podle APA, v případě empirických studií struktura IMRAD).
  • Seznam literatury.
  • Lze vkládat on-line přílohy (data, analytický skript apod.).

Příspěvky budou recenzované.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info