Místo konání

Programové bloky

Konference bude zahájena ve čtvrtek dopoledne v univerzitním kině Scala (Moravské nám. 3) v centru Brna. Po čtvrtečním obědě a celý pátek bude probíhat zbytek programu na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity (FSS MU, Joštova 10). Podrobný plánek naleznete vpravo.

Registrace na konferenci bude otevřena zejména ve čtvrtek ráno a dopoledne. Doporučujeme se registrovat přímo v kině Scala; informační stánek však bude paralelně otevřen i přímo na FSS MU, kde bude případně možné si i nechat věci.

Pokud však dorazíte později, nic se neděje, bude možné se zaregistrovat po celou dobu konání, a to přímo na FSS MU ve třetím podlaží.

Společenský večer

Společenský večer se bude konat rovněž v centru Brna, a to v restauraci Mazaný anděl na Šilingrově nám. 4. K poslechu bude hrát kapela Bee Band.

Kapacita společenského večera ještě není zcela uzavřena; pokud máte zájem, budete mít možnost si účast zarezervovat během registrace. 

Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.